Google
 

Wasze komentarze [ 9 ]


zimowanie
Luca 14-10-2004
czy podczas zimowania należy je wcześniej przyciąć?
odpowiedz dla Lucy
gosiek 9-11-2004
Ja przycinam na wysokość dłoni od doniczki przed wstawieniem do zimowej kwatery a drugi raz po wyjęciu ich na początku marca na widny parapet i co roku cieszę się wspaniale kwitnącymi, okazałymi -gęstymi od liści i kwiatów roślinkami .
do Gośka
maciejka 11-3-2005
Robię podobnie, z tym że moje fuksje rosną w skrzynkach, które wystawiam na parapet kuchennego północnego okna. Przycinam radykalnie: całe lato mam fuksjowy ogród do wysokiści połowy okna - cudo!!!
przycinanie fuksji
jarek 13-3-2005
moje fuksje juz wystawiłem na parapet po zimowaniu w piwnicy. Ja fuksje późną jesienia wstawiam do piwnicy nie przycinajac. Dopiero wiosną wystawiając je aby rozpoczęły wegetacje przycinam.
fuksja
adik 4-2-2006
czy zimą fuksje sie pdlewa?
fuksja
Teśka 17-3-2006
Moi drodzy:) Jak już puszczą nowe pedy--KONIECZNIE uszczknijcie czubki pędów,każdego!- to się rozkrzewi bardziej i będzie gąszcz kwiatów:D I tak proszę robić przez cały sezon-co którys czubek uszczknąć-no i koniecznie obrywać juz przekwitnięte kwiaty. Kwiatów będzie gąszcz!! Powodzenia.Pozdrawiam:)
zimowanie?
monikaimaciek 12-5-2006
czy fuksje moga zimowac w ciemnym pomieszczeniu i czy wtedy trzeba je podlewac?
chora fuksja
Nina 28-7-2006
Moja piękna, balkonowa fuksja nagle zaczęła chorować. Liście zszarzały i zaczęły opadać pączki zaschły - po prosu umiera. Co jej jest? Jak można ją uratować? Pomóżcie!
Kiedy wystawić i podlewac
Wisia 4-2-2009
Moja fuksja wisi w piwnicy(zimnej),jest przycięta i mało ja podlewam(prawie wcale).Kiedy się nią zająć,kiedy wystawić do jasniejszego pomieszczenia,aby była ładna latem na tarasie???

Ułanka


Nazwa
Ułanka
Fuksja x hybrida
Rodzina
Oenotheraceae
Rozmiary
do 0,6 m długości i szerokości
Stanowisko
widne lub słoneczne
Ułanka
Ciekawe cechy
uprawiana głównie na tarasach, balkonach i w ogrodach ale dobrze rośnie także w widnych pomieszczeniach
Pokaż komentarze[9]   Dodaj komentarz