Google
 

Wasze komentarze [ 8 ]


kocanka włochata kwiatnie
aga 25-7-2004
rośline ta da sie przechowac na nastepny rok w warunkach szklarniowych. w drugim roku kwitnie kwiaty sa niepozorne podobne troszke do kalafiora.
jak przechować kacankę na drugi rok
bogusia 4-11-2005
co roku mam kacankę na balkonie rośnie mi pięknie chciałabym ją przechować na drugi rok jak to zrobić bogusia77@op.pl
roślinka
nowa 27-3-2006
ta roślinka jest super i bardzo ładnie wygląda polecam
proźba
agata 26-4-2006
szczerze powiem nie wiem prawie nic o tej roslinie wiem ze ma nazwe kocanka rosnie do 1 metra długośći i przepięknie kwitnie na żółto gdyby miał ktos ocgote opowiedzieć o kocance mi coś wiecej prosze pisac moje gg 8999095
kocanka
Iwona 14-5-2006
jak można rozsadzić kocankę czy można ją ukorzenić mam tą roślinkęi chcę ją dosadzić do innych doniczek.
jak pielęgnować
asia 18-6-2006
Mam kocankę pierwszy rok, pomieszaną naprzemian z pelargoniami. od pewnego czasu zauważyłam że zwijają się jej liście i niewiem dlaczego. Mam balkon słabo nasłoneniony, może potrzebuje więcej słońca, podlewam ją dosyć obficie, bo słyszałam że lubi wilgoć. Jest śliczna i nie chciałabym żeby się zmarnowała. Proszę o radę, jak ją pielęgnować
żarłoczna bestia
asia 6-8-2007
nie polecam sadzenia kocanki z roślinami kwitnącymi. Ja w tym roku dodałam ją do skrzynek z pelargoniami. Kocanka rozrosła się pięknie a pelargonie są mizerniutkie. W niektórych skrzynkach mam same pelargonie i są piękne. Wniosek - kocanka wyżera cały nawóz!
kocanka
a. 20-3-2009
a ja uważam, że doskonale sprawdza się e kompozycjach, zwłaszcza z pelargoniami bluszczolistnymi. Tylko z racji swej ekspansywnośi w skrzynce 1 egz. kocanki n a2- 3 szt. pelargoni. Nawozić i nawadniać, bo w przypadku gorszych warunków zdominuje może zdominować sąsiadki.

Kocanka


Nazwa
Kocanka
Helichrysum bracteatum
Rodzina
Compositae
Rozmiary
roślina zwisająca, pędy do 1 m długości
Stanowisko
widne
Kocanka
Ciekawe cechy
-
Pokaż komentarze[8]   Dodaj komentarz