Google
 

ZielonepogotowieZielonepogotowie

Pokaż duży obrazek
Zdjęcie 1 z 10
1 [2] [3] ...
Bydgoszcz

O FIRMIE Chcesz mieć piękny ogród, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Wystarczy jeden telefon, a spełnimy każde Twoje życzenie i pomożemy zrealizować marzenia. Oferujemy Ci pełen zakres usług ogrodniczych, zaczynając od projektowania poprzez zakładanie ogrodów, a skończywszy na pielęgnacji i poradnictwie. W naszych punktach sprzedaży kupisz rośliny, a nasi pracownicy założą automatyczne nawadnianie oraz ułożą nawierzchnie utwardzone.

NASZE REALIZACJE: Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą z ogromnymi tradycjami. Wiemy wszystko o zakładaniu ogrodów. Doskonale współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, lecz również z dużymi przedsiębiorstwami, którym zależy na doskonałym otoczeniu i idealnie stworzonym miejscu pracy. Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od projektowania ogrodów w najmniejszych szczegółach, po ich pełną realizację, pielęgnację i nawadnianie.

TROCHĘ HISTORII: Zakład powstał w 1993 roku na terenie zlikwidowanej bazy Zieleni Miejskiej przy ulicy Toruńskiej 60. Od pierwszych dni była to Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych. Jak sama nazwa wskazuje, główną gałęzią działalności była uprawa i sprzedaż krzewów ozdobnych. Z racji nowości tej gałęzi produkcji, jak i z zaistniałej wówczas mody na ogrody, firma nie stroniła od pomocy także w projektowaniu nasadzeniach jak i od realizacji całych ogrodów. Z czasem ta druga część działalności stała się podstawą, fundamentem całej firmy. Klienci sami zdecydowali, że same krzewy to nie wszystko, bo trzeba wiedzy i doświadczenia, aby dobrze je posadzić, rozplanować i potem pielęgnować. Jak wiadomo, krzewy, gdy je posadzimy, szybko zwiększają swoje rozmiary i zabierają przestrzeń wokół siebie. Staje się jasne, że trzeba coś z tym zrobić, czyli włączyć do działalności firmy jeszcze jedną gałąź – szeroko pojętą pielęgnację, strzyżenie, formowanie krzewów i drzew ozdobnych. Był rok 2000, gdy zapotrzebowanie na projekty, realizację ogrodów i ich pielęgnację było tak duże i wielowątkowe, że do współpracy ze szkółką drzew i krzewów ozdobnych przystąpił brat właściciela, zajmujący się też produkcją krzewów ozdobnych, lecz również młody architekt. Krzewy zaczął także produkować senior rodu ogrodników (ojciec właściciela), były znakomity sadownik. Firma od tej pory zajmowała się już bardzo szerokim zakresem towarów jak i usług, dotyczących ogrodów. Specjalizacja firmy zmierzała w kierunku zakładania ogrodów, jak i terenów zielonych. Doświadczenie, jak i wiedza trzech pokoleń ogrodników zaowocowały w roku 2007 powstaniem specjalistycznej firmy ogrodniczej – NATUR: Zielone Pogotowie.

GEOGRAFICZNY ZAKRES DZIAŁALNOŚCI: Nasza firma realizuje projekty głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, jednak nie stroni przed zleceniami z całej Polski. Współpracujemy także z zagranicą (głównie Holandia) na płaszczyźnie handlu krzewami i drzewami ozdobnymi.

OFERTA: - Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, nasadzeń, nawierzchni utwardzanych, parkingów, automatycznego nawadniania, oświetlenia, małej architektury, aranżacji zieleni w ogrodzie zimowym, - Poradnictwo, - Odśnieżanie, - Budowa zbiorników wodnych, - Ochrona chemiczna, opryski, nawożenie, - Cięcia artystyczne, - Wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego, - Sklep internetowy.

KONTAKT: Bydgoszcz, ul. Toruńska 60/6 052 375 37 00 biuro@zielonepogotowie.pl www.zielonepogotowie.pl
Strona www: www.zielonepogotowie.pl
NATUR: Zielone Pogotowie , 02 10 2009

Zobacz komentarze[1] Dodaj komentarz
Ostatni komentarz:
porady
~ radix 29 10 2009
Na stronie [url=www.zielonepogotowie.pl]Ogrodnictwo | Ogrody | NATUR: Zielone Pogotowie[/url] znajduje się również sporo użytecznych porad, dotyczących ogrodnictwa!
zobacz inne projekty