Czosnek sinawy "Spirale"
Cena: 12.00 złNależy do rodziny amarylkowatych. Pochodzi z Azji, gdzie występuje na naturalnych stanowiskach. Bylina ta kwitnie w sierpniu i wrześniu. Lilioworóżowe kwiaty osadzone są na 30 cm pędach, zebrane są w kuliste baldachy. Kwiaty pachnące, chętnie odwiedzane przez motyle. Liście zielone, spłaszczone, dorastające do 20 cm długości.Wymaga stanowisk słonecznych. Do nasadzeń na rabaty, skarpy i jako roślina okrywowa.
Dawid - 12 12 2019Bardzo trwała i odporna roślina. Jedna z moich ulubionych w całej szkółce. Jako ciekawostkę dodam, że czosnku nie znoszą owady, myszy, a także nornice i ślimaki.
Komentarz:

Podpis:

Captcha


  © 2021 SuperOgród  Admin

Czosnek sinawy "Spirale"
Cena: 12.00 zł
Należy do rodziny amarylkowatych. Pochodzi z Azji, gdzie występuje na naturalnych stanowiskach. Bylina ta kwitnie w sierpniu i wrześniu. Lilioworóżowe kwiaty osadzone są na 30 cm pędach, zebrane są w kuliste baldachy. Kwiaty pachnące, chętnie odwiedzane przez motyle. Liście zielone, spłaszczone, dorastające do 20 cm długości.Wymaga stanowisk słonecznych. Do nasadzeń na rabaty, skarpy i jako roślina okrywowa.Dawid - 12 12 2019Bardzo trwała i odporna roślina. Jedna z moich ulubionych w całej szkółce. Jako ciekawostkę dodam, że czosnku nie znoszą owady, myszy, a także nornice i ślimaki.


Komentarz:

Podpis:

Captcha  © 2021 SuperOgród  Admin