Ogród Staszka


Mazowsze. Ten ogród to nasz azyl. Oaza spokoju i wytchnienia ale też ciężkiej pracy jaką razem z żoną w niego włożyliśmy.Często zaglądam na Państwa stronę i podziwiam piękne zdjęcia ogrodów. Za namową córki(Netka)postanowiłem pochwalić się tym co do tej pory udało nam się zrobić.Pozdrowienia dla wszystkich ogrodników-amatorów.

Staszek , 24 08 2007Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Ogród Staszka

Maja i Janusz- 26 08 2007
Kiedy Wam to wszystko wyrosło?... Bardzo nam się podoba - widać duszę ogrodnika. Czekamy na takie efekty.

Staszek- 27 08 2007
Te stare tuje widoczne na zdjęciach zostały posadzone przez pierwszych właścicieli naszej działki jeszcze przed wojną.Resztę powierzchni zajmował sad.Nasza przygoda z ogrodem zaczęła się 20 lat temu. Wtedy posadziliśmy pierwsze iglaki które dzisiaj to już drzewa.OCZKO i cała reszta powstały całkiem niedawno.W tym roku ze względu na deszczowe lato rzeczywiście wszystko bujnie rośnie, w innych latach różnie to bywało.Pozdrawiam i życzę wtrwałości w oczekiwaniu na efekt.

AnkaN- 27 08 2007
Bardzo ładny i zadbany ogród a widać, że jest niemały. Lubię w ogrodach te dodatki - kamienie, pieńki, konary to one obok roślin dają ten niepowtarzalny klimat i każdy ogród jest przez to inny a i właściciel może wykazać się plastycznymi zdolnościami. Macie powód do dumy - jest super.

Mila- 28 08 2007
bardzo mnie się podoba mam nadzieję że mnie też uda się stworzyć taki azyl- ja dopiero zaczynam sadze pierwsze krzaczki :)

negrescafe- 11 09 2007
Gratuluję pięknej ozay zieleni. W tak dużym i zadbanym ogrodzie przyjemnie się odpoczywa.Wszystko gustownie i z odpowiednim smakiem dobrane. Jestem pod wrazeniem.Wyrazy uznania za trud włożony w ogród, z którego i my możemy czerpać inspiracje. Już sobie wyobrażam ogród o każdej porze roku. Czekam na kolejne fotki.

Anna- 03 10 2007
Widzę, że u Ciebie również nie brakuje kamienia. Ale bardzo mi się podoba Twój ogród. Nie wiem czy ja bym chciała aby moje kamienie pozasłaniały rozrośnięte rośliny, gdyż widząc niektóre skalniaki zarośnięte roslinami, to już nie są skalniaki tylko kupa zarośli i nie daje to już fajnego efektu. I dlatego gdy moje rośliny zaczną się rozrastać to ja napewno będę je przeżadzać odsłaniając kamienie. Tobie życzę powodzenia, a efekty jak widzę są znakomite.

Janusz- 05 10 2007
To cały ogród botaniczny-oaza spokoju i wytchnienia- hym.. wiem coś o tym, to ciężka praca ale daje jakąś wewnętrzną radość. Zazdroszczę tej przestrzeni ale nie zazdroszczę koszenia trawy Wszystko super.Pozdrawiam .

Adam- 07 10 2007
a fotka nr 15 to na okladkę magazynu ogrodniczego formatu europejskiego. Gratuluje.

Krystyna- 19 10 2007
Gratuluję pięknego ogrodu, wyczucia smaku i sił do pracy w tym raju... Mój ogród ma dopiero trzy lata (760 m) i już brakuje sił i czasu. Bo w ogrodzie trzeba ciągle coś robić: od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Na radość i odpoczynek pozostaje niewiele czasu... Ale przyjemnie jest, gdy znajomi pochwalą nasz wysiłek, prawda... Serdeczności

Staszek- 20 10 2007
Bardzo wszystkim dziękuję za tak pochlebne komentarze.Pani Krysiu ma pani rację bardzo miło się takie opinie czyta, bo chociaż ogród tworzymy dla siebie i według własnego gustu i wyobrażenia o tym jak powinien wyglądać,to fakt, że tak wiele osób myśli podobnie bardzo motywuje do dalszych działań.A jeśli chodzi o pracę ,to myślę , że teraz jest jej coraz mniej,a już na pewno jest przyjemniejsza niż wtedy kiedy ogród powstawał .Czas zrobił swoje rośliny urosły, byliny rosną tak jak chcą, a nawet gdzie gdzie chcą.Wszystko toczy się własnym rytmem czasem tylko trawę trzeba skosić.Ale i na to znalazłem sposób część działki poprostu zalesiłem.Narazie drzewka są małe ale za kilka lat....życzę pani sukcesów i proszę się nie załamywać drobnymi niepowodzeniami.Pozdrawim

leda16- 28 10 2007
Trochę podobny do ogrodu Netki, ale jak stare wino - dojrzały. Altanka identyczna.

Teresa- 02 07 2008
Jest piękny -poprostu jaka praca taki efekt.

Bogusia- 05 02 2010
cudowny ogród. Chciałabym taki mieć :)) Ja dopiero zaczynam urządzać swój, uczę się Wierzę że i mój kiedyś będzie taki ładny

Rafał- 31 12 2010
Zainspirował mnie Wasz ogród. Czy mogę wiedzieć jakiej powierzchni ma Państwo działkę. Moja działka ma powierzchnię 4000 m2


© 2024 SuperOgród
-