Ogród Michała


Chrzanów. Interesuje sie juz kilka lat ogrodnictwem, jednak nasililo sie to w tamtym roku. Lubie poeksperymentowac, ale jednoczesnie mysle o zalozeniu wlasnej dzialalnosci zwiazanej z projektowaniem i wykonywaniem projektów ogrodów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz jednak chcialbym przeczytac Wasze opinie na temat prezentowanego przeze mnie ogrodu. Mile widziane wszelkie za i przeciw. Pozdrawiam michal-chrzanow Ps. jak tylko będę miał możliwość zrobienia nowych zdjęć to wystawie je na pewno i dokładnie opisze co posadziłem.

Michał-Chrzanów , 11 08 2006Ogród Michała

Ogród Michała

Ogród Michała

aminokwas- 14 08 2006
No widzę, ze mocno dopieszczony.

effka- 13 08 2006
Nie znam się na projektowaniu ogrodu, ale Twój ogród podoba mi się, a te kwiatki na fotce nr 2 uwielbiam!!!!! Są śliczne i długo stoją w wazonie.

renti- 18 01 2007
Drogi Michale ! Jeśli myślisz o projektowaniu ogrodów na poważnie i zależy ci na naszej opini, jako pierwszych potencjalnych klientów, to powinieneś zamieścić dużo więcej fotografii, z różnych części ogrodu, abyśmy mogli zobaczyć co potrafisz. Myślę że na pewno masz co pokazać, dlatego nie zwlekaj i pokazuj, a na pewno uzyskasz mnóstwo komentarzy !!!

grazyna- 21 02 2007
Jest śliczny masz widze smykałke do projeltowania, myśle ż całość jest tak samo efektowna,Szkoda że tak mało zdjęć ,Pozdrawiam

Halina- 29 04 2007
Nic dodać ,nic ująć.Zgadzam się ze wszystkimi opiniami. Proszę o więcej zdjęć

waldi- 18 05 2007
skoro masz" zamiar projektować "ogrody to ja amator muszę dołożyć ci łyżkę dziegciu do miodu tych opinii po pierwsze : doniczki na trawniku to jak tenisówki do garnituru drugie zdjęcie nie przedstawia ogrodu tylko liliowca który bez wysiłku ogrodnika obficie kwitnie na trzecimzdjęciu, kawałek zadbanego ogrodu lecz trudno się tu dopatrzyć jakiegoś stylu a nawet ładu .Decydując się na ustawieni wiatraka powinieneś dołożyć przynajmniej jeszcze jedną rzecz tego typu mógłby to być np. mostek nad oczkiem oczywiście proporcjonalny do wiatraka, mógłbyś zaaranżować naturalne jego otoczenie, jezioro, góry czy las a u ciebie tego niema .pozdrawiam

laik- 24 07 2008
na drugim zdjęciu to nie liliowiec tylko krokosmie (nie jestem pewna czy tak sie to pisze). Takie jest moje skromne zdanie.


© 2024 SuperOgród
-