Ogród Moniki


Gdynia nad jeziorem kamień. Witam,mój ogród to poprostu działka nad jeziorem na której z początku oprócz chwastów nic nie było.Rośliny mają zaledwie 2-3 lata cały czas są dosadzane robimy to razem z moją teściową .Wybranie odpowiednich sadzonek jest trudne ze względu na glebę i panujące tam temperatury, mam nadzieję że za kilka lat będzie okazalszy.

Monika , 07 08 2006Ogród Moniki

Ogród Moniki

Ogród Moniki

Ogród Moniki

Ogród Moniki

Ogród Moniki

marzena- 08 08 2006
czeka Was jeszce duzo pracy,ale zapowiada sie ciekawie.Oczko wodne - tez zaczynalam od takiego malutkiego,ale apetyt rosnie w miare jedzenia,jak mowia.Zycze wytrwalosci i powodzenia.

aminokwas- 14 08 2006
Przyznam szczerze, ze ten różowy kolor nie za bardzo mnie przekonuje.

MANFRED- 05 09 2006
CHESZ OGRODU IDZ DO ZZO CI LUDZIE SIE STARAJA ZROBIC COS PRZY MALYM W KLADZIE I TO JEST COOL BARDZO DOBRZE MONIA

Aminokwas- 10 09 2006
Mój drogi i szanowny Manfredzie. Jeżeli na forum mogą się znaleźć wyłącznie pozytywne opinie i peany na temat prezentowanych ogrodów, to ogród Moniki jest utraconym rajem na ziemi. Jeżeli jednak można na nim zamieścić jakieś słowa krytyki, to jak Twoim zdaniem najdelikatniej powiedzieć, ze prezentowany ogród Ci się nie podoba?

waldi- 10 12 2006
bywają trudne,a z tych zdjęć widać, że zaczynasz przygodę z ogrodem,sporo podstawowych błędów,no i oczko to gofa, która nie powinna się przydarzyć.Pozdrawiami i życzę wytrwałości .

Marysia- 23 02 2007
Twoja działka przypomina mi moją sprzed 12 lat.Też miałam problemy z trawą i takie łyse place na trawniku.Mam działkę na kaszubach, ziemia bardzo słaba i sucha.Nie mogłam dzoczekać się żeby było poprostu zielono. Życzę Ci wytrwałości a efekty przyjdą z czasem.Podoba mi się twój ogród Nie znoszę takich żurnalowych zaplanowanych przez "profesjonalistów" są bez charakteru.


© 2024 SuperOgród
-