Ogród Jerzyka


Podlaskie. Nasz ogród to typowa działka ROD w województwie podlaskim Ogród na niej jest za to bardzo nietypowy, niepowtarzalny przez to między innymi, że posiada swoją rzeczkę biorącą początek niedaleko na łąkach, mały, uroczy domek z tarasem i większość roślin jest karłowa i wolno rosnąca. Ogród ujmuje swoim urokiem. Próbujemy w niektórych jego zakątkach wkomponowywać elementy z ogrodów japońskich. Moim hobby związanym z ogrodnictwem jest wykonywanie dla siebie orientalnych figurek (latarenek, pagód, dzbanów, mostków, budek lęgowych, wiatraków, doniczek itp.) Po wielu próbach przedmioty te "wychodzą" mi całkiem nieżle. Jeżeli znajdę coś ciekawego w Internecie, to robie zdjęcie danego przedmiotu i na jego podstawie wykonuję figurkę. Niedługo będę miał ich cały ogród.

Jerzyk , 12 12 2008Ogród Jerzyka

Ogród Jerzyka

Ogród Jerzyka

Krystyna W.- 13 12 2008
zapowiada się bardzo ładny ogród z tego, co Pan pokazał. Proszę o więcej zdjęć, szczególnie tych figurek zrobionych przez Pana. Wesołych Świąt i wiele radości z pracy w ulubionym ogrodzie.

ch. witek- 16 12 2008
ja jestem zwolenikem ogrodów,gdy przegladam ciesze sie zczyjeśpracy że taki piekny ogrud zrobił. życze dużo zdrówka panu i rodzinie. witek z olsztyna.

negres_cafe- 28 12 2008
Witam, cieszę się bardzo że nas z podlasia jest więcej. Gratuluję pięknego ogrodu z naturalną rzeczką. Czekam na kolejne fotki. Ogród o każdej porze roku ma swój urok a zatem czekam na wszystkie barwy. Podrawiam z okolic Białegostoku. Mój ogród znajduje się na innym forum.


© 2024 SuperOgród
-