Ogród Korneli i Bernarda


Górki Ślaskie. To nasz ogród. To nasza pasja.To ogród Korneli i Bernarda.

Kornela i Bernard , 22 04 2006Ogród Korneli i Bernarda

wiola- 24 04 2006
za malo by cokolwiek powiedzieć.duży obszar można naprawdę wyczarować super ogród

Kornelia i Bernard- 27 04 2006
Dziękuję za komentarz. Zdjęcie jest z jesieni i nie oddaje charakteru wiejskiego ogrodu. Dopiero wiosna jest wizytówką każdego ogrodu. Postaram się w maju przesłać kilka zdjęć naszego obejścia. Mamy tu sadzawkę, dwustuletni dąb oraz wiele wytworów naszej wyobrażni. Poprostu jest pięknie

Kornelia i Bernard- 29 04 2006
To zdjęcie to tylko najładniejsze drzewo w naszym ogrodzie. Jest to wiejski duży ogród wiec ma swoją specyfikę. Gdy nadejdzie prawdziwa wiosna postaram się przesłać więcej zdjęć i wtedy zobaczysz jaki jest piękny.

Irmina i Leszek- 06 05 2006
Wspaniałe! A ten dąb - poezja! Dbajcie o ten naturalny ogród, nasadzenia robić z rozmysłem, aby nie zepsuć jego naturalności. I nie zważajcie na uszczypliwe komentarze. Doślijcie kilka aktualnych zdjęć. Pozdrawiamy.

Kornelia i Bernard- 12 05 2006
Dziękuję za komentarz. Widzę że czujecie co to piękno natury .Jeszcze tydzień i zobaczycie nowe zdjęcia.

Elmo- 04 07 2007
Cudny wielki dąb , zazdroszczę go wam szczerze . Jeśli pójdziecie droga , którą tu aż sie prosi podążyć , czyli dosadzicie akacje ,graby , klony i inne unikając zbyt sztucznych form i symetrii , może powstać wspaniały park a to bardziej unikalne niż ogród , bo miejsca jest chyba pod dostatkiem .

agnisar@gazeta.pl- 04 11 2007
Na wiosne / lato 2008 przeprowadzamy sie do naszego nowego starego domu na Warmii i zrealizuje moje wizje ogrodnicze! Baardzo prosze o zdjecia z wiosny/ lata, bo cos czuje, ze to bedzie dla mnie ogromna inspiracja. Marze o prostym, naturalnym, przyjaznym ogrodzie. Wole mniej roslin bardoz ozdobnych i wylacznie takie ktore naturalnie wystepuja w naszym klimacie. Chcialabym ogrodzenie ukryc pod pnaczami i niejednorodnym zywoplotem wyznaczyc granice dzialki. Wstawcie wiecej fotek!

waldi- 25 05 2008
Wspaniałe, cudowne miejsca niestety zepsute szpalerem żywotników.


© 2024 SuperOgród
-