Mój "ogród" to działka rekreacyjna na Kociewiu poświęcam jej wszystkie wolne dni od pracy (soboty, niedziele). Mało mam kwiatów, ale mało które wytrzymują 5 dni bez podlewania. Pozdrawiam AnkaN z Gdańska.

AnkaN , 15 07 2008Anna- 16 07 2008
Są kwiatuszki i nawet bardzo ładnie skomponowane. Co tu dużo wymagać skoro jesteś bardzo mało w swoim ogrodzie. Ale żabka sobie kumka przy stawiku i bardzo dobrze niech kumka. Pozdrawiam i zyczę powodzenia.

Ela- 17 07 2008
Widze ,że się odważyłaś pokazać swój ogród:)I bardzo dobrze:) masz jak piszesz mało kwiatów , ale jak one sobie dobrze radzą bez częstego podlewania . Super rosną i kwitną .Tylko trawnik trochę gorzej to znosi:)Pomysłów Ci też nie brak .Podoba mi się to na12,13 a szczególnie na7 jest miły kącik do wypoczynku.Trzymaj tak dalej pozdrawiam i życzę powodzenia :)

AnkaN- 18 07 2008
Dziękuję Elik! czekałam na Ciebie! robię co mogę w sierpniu urlop to zwiozę datury, trawnik dosiałam (w placki po krecie), może zarosną. Chce się też pochwalić, bo tę łąkę "polską" to ja sama zasiałam i jestem z niej dumna, już trochę przekwita i będzie można ją skosić ale była piękna i kolorowa. Serdecznie pozdrawiam. Do zobaczenia w ogrodach!!!

Ela- 20 07 2008
Popatrzyłam jeszcze raz na Twój ogród i widzę ,że musiałaś się napracować ,bo ten krecik to trochę tych kopców narobił:) Ta łączka to piękny pomysł ,tylko gdzie ty kupiłaś takie nasiona??? Podoba mi się to na 9-drzewko popielate na pieńku jak ono się nazywa??? Pozdrawiam serdeczniei życzę miłych chwil w ogrodzie(*_*)

AnkaN- 22 07 2008
Witam, to małe drzewko to wierzba, ale jaka odmiana nie pamiętam ( napewno ustalę jak poszperam w swoich ulubionych książkach ogrodniczych). A z łąką było tak: został od drogi na połowie działki pas, zadeptany, zajeżdżony ciężkimi wozami, nie rosły nawet brzózki samosiejki, ziemia skała - glina. Trawnik nie! starczy do koszenia tego co jest a więc łąka polska. Nasiona przez przypadek, przy kasie w dużym sklepie LIDL "Mieszanka roślin łąkowych wieloletnich" i dalej już poszło. Ziemia jałowa (specjalnie) z wykopu pod dom sąsiada i siałam i patrzyłam co tydzień czy coś kiełkuje!!!. Łąka jest dopiero jednoroczna a więc jeszcze dużo nowych roślin przybędzie. Dodam jeszcze jedno ujęcie łąki - jak się uda. Pozdrawiam Cię serdecznie.


© 2021 SuperOgród