Ogród AnkiN


Mój "ogród" to działka rekreacyjna na Kociewiu poświęcam jej wszystkie wolne dni od pracy (soboty, niedziele). Mało mam kwiatów, ale mało które wytrzymują 5 dni bez podlewania. Pozdrawiam AnkaN z Gdańska.

AnkaN , 15 07 2008Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Ogród AnkiN

Anna- 16 07 2008
Są kwiatuszki i nawet bardzo ładnie skomponowane. Co tu dużo wymagać skoro jesteś bardzo mało w swoim ogrodzie. Ale żabka sobie kumka przy stawiku i bardzo dobrze niech kumka. Pozdrawiam i zyczę powodzenia.

Ela- 17 07 2008
Widze ,że się odważyłaś pokazać swój ogród:)I bardzo dobrze:) masz jak piszesz mało kwiatów , ale jak one sobie dobrze radzą bez częstego podlewania . Super rosną i kwitną .Tylko trawnik trochę gorzej to znosi:)Pomysłów Ci też nie brak .Podoba mi się to na12,13 a szczególnie na7 jest miły kącik do wypoczynku.Trzymaj tak dalej pozdrawiam i życzę powodzenia :)

AnkaN- 18 07 2008
Dziękuję Elik! czekałam na Ciebie! robię co mogę w sierpniu urlop to zwiozę datury, trawnik dosiałam (w placki po krecie), może zarosną. Chce się też pochwalić, bo tę łąkę "polską" to ja sama zasiałam i jestem z niej dumna, już trochę przekwita i będzie można ją skosić ale była piękna i kolorowa. Serdecznie pozdrawiam. Do zobaczenia w ogrodach!!!

Ela- 20 07 2008
Popatrzyłam jeszcze raz na Twój ogród i widzę ,że musiałaś się napracować ,bo ten krecik to trochę tych kopców narobił:) Ta łączka to piękny pomysł ,tylko gdzie ty kupiłaś takie nasiona??? Podoba mi się to na 9-drzewko popielate na pieńku jak ono się nazywa??? Pozdrawiam serdeczniei życzę miłych chwil w ogrodzie(*_*)

AnkaN- 22 07 2008
Witam, to małe drzewko to wierzba, ale jaka odmiana nie pamiętam ( napewno ustalę jak poszperam w swoich ulubionych książkach ogrodniczych). A z łąką było tak: został od drogi na połowie działki pas, zadeptany, zajeżdżony ciężkimi wozami, nie rosły nawet brzózki samosiejki, ziemia skała - glina. Trawnik nie! starczy do koszenia tego co jest a więc łąka polska. Nasiona przez przypadek, przy kasie w dużym sklepie LIDL "Mieszanka roślin łąkowych wieloletnich" i dalej już poszło. Ziemia jałowa (specjalnie) z wykopu pod dom sąsiada i siałam i patrzyłam co tydzień czy coś kiełkuje!!!. Łąka jest dopiero jednoroczna a więc jeszcze dużo nowych roślin przybędzie. Dodam jeszcze jedno ujęcie łąki - jak się uda. Pozdrawiam Cię serdecznie.


© 2024 SuperOgród
-