Ogród Negrescafe


Podlasie. Ogród znajduje się za miastem. Można w nim przebywać na "okrągło" przez cały rok. O każdej porze roku zawsze coś innego dostrzegam, co też mogę innym przekazać. Zimą biały ogród też ma swój urok. Zobaczcie sami. Ogród powstał w 1999r. Jest to typowo wiejski ogród ze starą studnią, wozem ktory pamięta hen, hen, czasy. Jestem miłośniczką kwiatów. Zaraz po wejściu na posesję z każdej niemal strony wzrok przyciągają ciekawe barwy. Miłośników proszę o opinie. Pozdrawiam zakręconych ogrodników:)

Negrescafe , 13 02 2007Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

Ogród Negrescafe

zainteresowana- 16 02 2007
Bardzo mało pokazane, cpyknij więcej zdjęć-zapowiada się interesująco!

Halina- 16 02 2007
znam twój piękny ogród z innej strony internetowej.Szkoda ,że nie pokazałaś swojej "fury". Orginalna i baaardzo piękna ,tak jak cały ogród .Pozdrawiam!

aminokwas- 17 02 2007
Wygląda na bajkowy! Dlaczego tak mało fotek błagam o jeszcze!

Dzastinka- 19 02 2007
Sliczny ogród :) uwarzam ze ogród to jest wizytówka domuuu twoj robi wspaniłe wrazenie:) Chciałabym zobaczyc to na własne oczy:) pozdrawiam :)

gosia- 20 02 2007
fajny,podoba mi sie

negrescafe- 20 02 2007
Ogród jest naprawdę skromny, taki typowo wiejski z mnóstwem kwiatów(uwielbiam). Może dlatego przyciąga wzrok swoimi barwami od wiosny do jesieni. Chociaż zima w ogrodzie ma też swój urok. Jest czasami piękna.

Maja i Janusz- 20 02 2007
Boommbaaa... Gratulacje

gas- 21 02 2007
ładna zima, poza tym taki troche miszmasz, no i bez specjanego gustu i stylu, aby nie wszystko było w negatywie to pochwale studnię - ładnie obłożona

waldi- 25 02 2007
Przestań czepiać się ładnego ogrodu

negres...- 01 03 2007
Dziękuję za komentarze skromnym bukiecikem groszków. Będę zaglądać i podsyłać aktualne foty.

Marta- 03 03 2007
Twój ogród- to ogród moich marzeń dopracowane detale,woda i przepiękne krzewy.Wspomagasz naturę w doskonały i przemyślny sposób. BRAWO.... Realizujesz się w 100%.Szczere gratulacje. Dziękuję za ciepłe przyjęcie wśród tak wielkich koneserów ogrodnictwa.

Halina- 29 04 2007
Widzisz,twój ogród podobał się nawet Waldiemu. Pokaż jeszcze Dorcię w "akcji"i wszystkie krasnoludki . Jednym słowem więcej zdjęć Twojego pięknego ogrodu. Pozdrowionka!!!

renatamorajda@chello.at- 25 05 2007
twoj ogrod jest moze nawet piekniejszy niz latem,bardzo mnie wzruszyl w tej zimowej auri.pozdrawiam. rendi

netka- 24 08 2007
naprawdę piękny ogród.Taki dopracowany pod każdym względem.Czy ta studnia to tylko ozdoba?I kto ją tak pięknie wymurował?

negrescafe- 07 10 2007
Studnia jest ozdobą. Ma zamknięty obieg wody. Przepięknie (woda) sada na kamienie tworząc nie powtarzalny efekt. O każdej porze dnia robi niesamowite wrażenie. Mnie jako właścicielce ogrodu najbardziej podoba się w momencie kiedy latem zapada zmierzch. Chociaż w upalne letnie dni też. Pozdrawiam wszystkich którzy zaglądają do mego ogrodu.

Janusz- 13 10 2007
Przy pierwszym zdjęci zrobiło mi sie zimno ale następne ociepliły.Warto było oglądać. Solidnie wykonana praca i z pomysłem.Masz duszę artysty tylko popuść wodze fantazjii a będzie cudeńko Pozdrawiam i więcej zdjęć wiosenno letnich.

Krystyna- 19 11 2007
No cóż, wszystko już zostało powiedziane wyżej. Przepięknie. Wiem ile to pracy, ale satysfakcja.. Mam pytanie. Widzę na zdjęciu canny. Czy dobrze się chowają w doniczce i ładnie kwitną? Sama miałam taki pomysł, ale znajoma mi odradziła twierdząc, że marnie kwitną?! Jak się nimi opiekować? Pozdrawiam.

negres_cafe- 27 11 2007
Canny mam w ogrodzie drugi rok. Jedne rosną w plastikowych donicach inne w drewnianych ozdobnych skrzyniach. Te które rosną w donicach są marniejsze pod względem kwiatów, a na dodatek w tym roku swoją siłą korzeni rozsadziły 2 donice. Natomiast te w drewnianych skrzyniach są okazalsze. Jesienią wykopuję kłącza, osuszam je i przenoszę do blokowej piwnicy. Osypałam trocinami i zaglądam co się dzieje. Jeśli coś jeszcze Cię interesuje chętnie odpowiem:)

VIOLA Z PODLASIA- 12 08 2008
Pani ogród jest cudny.Baaardzo mi się spodobał.Ja również pochodzę z Podlasia.Myślę że już wkrótce też pokażę swój ogród.Jeśli można to chciała bym wiedzieć z jakiej miejscowości Pani pochodzi

negrescafe- 27 10 2008
Udzielam się na innym ogrodniczym forum.Tam znajdziesz więcej o moim ogrodzie.

VIOLA Z PODLASIA- 06 01 2009
Czy możesz mi podać stronę tego forum.Z góry dziękuję.Pozdrawiam.


© 2024 SuperOgród
-