Ogród Ewy Patrycji


woj.lubuskie. Ogród tworzy się od jakichś dwóch lat i jest częścią gospodarstwa rolnego.Chętnie przyjmę rady i uwagi, które pomogą mi w tworzeniu tego ogrodu. Powierzchnię do zagospodarowania mam ogromną, a środki na to raczej skromne.

Ewa Patrycja , 15 07 2008Ogród Ewy Patrycji

Ogród Ewy Patrycji

Ogród Ewy Patrycji

Ogród Ewy Patrycji

Ogród Ewy Patrycji

Ogród Ewy Patrycji

Ogród Ewy Patrycji

Anna- 16 07 2008
Widać ogrom pracy włożonej w zagospodarowanie terenu. Bardzo ładnie wykorzystany teren trawiasty. Czuć miłość do roślin. Dużo pracy wokoło przez cały czas, ale potem możemy się relaksować i to jest piękne wśród piękna które sami stwarzamy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Janusz- 03 09 2008
Przyłączam się do komentarza Anny i dodam swoje uwagi. Po pierwsze, to lampa zawieszona nad przyciętym żywopłotem jakoś mi nie pasuje do nastroju zakątka. Po drugie taka przestrzeń aż się prosi o wyczarowanie miejsc gdzie można, że tak to ujmę, oderwać się od gwaru gości lub przytulić….

Janusz- 05 09 2008
Panie Januszu! Przy pisaniu komentarzy proszę o bliższą indetyfikację np.Janusz z ..... by wiadomo było kto jest kto. Pozdrawiam!!

Ewa Patrycja- 06 09 2008
Dzięki wielkie za wpisy, myślałam, że tu nikt nie zagląda - za rady również. Panu Januszowi od przytulania szczególnie. Mam kilka takich zakątków wokół domu, ta lampa akurat jest używana bardzo rzadko,(i nie do rekreacji) bo jak napisałam we wstępie ogród jest składową gospodarstwa rolnego, a układ działki i zabudowań nie pozwala ściśle oddzielić ogrodu od reszty gospodarstwa. Dodam jeszcze,że ja co roku zabieram mężowi kawałek przestrzeni z części gospodarczej na ogród i on mówi, że niedługo będzie musiał maszyny u sąsiadów trzymać.

babcia1- 11 10 2008
ja również powiększam ogród i z braku funduszy sama ukorzeniam wszystkieiglaki , bukszpany i wszystkie krzewy , które można ukorzenić nawet róże udało mi sie ukorzenić ..

Ewa Patrycja- 14 10 2008
Zaintrygował mnie temat ukorzeniania roślin, zrobiłam już sadzonki ligustrów, forsycji i bukszpanów, ale róże? Jak to zrobić? One się raczej ciężko ukorzeniają? Próbowałam parę razy, ale żadna z prób nie zakończyła sie powodzeniem, mimo ukorzeniacza.


© 2024 SuperOgród
-