Ogród Gosii P.


Kaszuby-Pomorze. To skromny kawałek zieleni , który stopniowo zmieniam w ogród , nie jest tak piękny jak inne ogrody prezentowane na tym forum , ale istnieje dopiero od 2 lat . Wszystkie prace i założenia wykonałam samodzielnie , nawet większa część bylin jest mojej " parapetowej" hodowli . Mam nadzieje ,że na mecie będzie wyglądał lepiej niż na starcie . Pozdrawiam.

Gosia P. , 25 02 2007Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

Ogród Gosii P.

ania 80- 26 02 2007
witam twoj ogrod jest bardzo ladny duzo w nim kwiatow aby tak dalej zycze dalszych sukcesow w ogrodzie ......

MariaK- 26 02 2007
Można pozazdrościć!! Masz piękne kwiaty -dorodne i zadbane.Ciekawa jestem w której części Kaszub masz ogród? Może jesteśmy sąsiadkami?

Gosia P.- 27 02 2007
Mój ogród leży w okolicy Kościerzyny , jest mi bardzo milo ,że komuś oprócz mnie się podoba , naprawdę dziękuje to motywuje do dalszej pracy .

MariaK- 03 03 2007
Moja działka lezy też w okolicy Kościerzyny, a więc w tej samej części Kaszub. Czekam niecierpliwie na wiosnę. Nie mogę się doczekać kiedy znowu będzie można pogrzebać w ogródku

Dorota- 15 03 2007
Dużo przestrzeni do zagospodarowania(też bym tak chciała). Piękne miejsce.Gratulacje

Marta- 04 04 2007
spędziłam czas w twoim ogrodzie,spacer był 'pachnący' i bardzo przyjemny.Pozdrawiam.

Elmo- 09 04 2007
Te kilka zdjęć nawiązuje troszkę do ogrodów angielskich , szczególnie to bogactwo kwitnących bylin . Zobaczymy jak będzie dalej ?

waldi- 15 06 2007
...to bardzo pozytywna cecha jednak w twoim przypadku jest zupełnie nieuzasadniona, jest bardzo dobrze a będzie jeszcze lepiej to widać. Powodzenia.

gosia oleśnica- 02 07 2007
witaj Gosiu , twój ogród robi wrażenie a różna na pergoli jest prześliczna, czy znasz dokładną nazwę odmiany? bardzo mi się podoba. świetny ,pozdrawiam

Gosia .P- 02 07 2007
Dziękuję za miłe słowa . Róża na pergoli to Rosarium Uetersen jest bardzo łatwa w hodowli , nie łapie chorób , kwiaty nie zlepiają się po deszczu ani nie bledną w słońcu a do tego pachnie jak dzika róża i to mocno . Dorasta podobno do 3m moja ma dopiero 2 lata , polecam dostępna raczej w każdej szkółce . Pozdrawiam .

jolka- 25 11 2007
no całkiem niezły początek już coś widać

Janusz- 26 11 2007
Ładny ogród bez udziwień kamieni i betonu.Bardzo dobrze wyeksponowane byliny robią miłą atmosfere. Plus za parapetową hodowlę bylin.Możesz być dumna ze swojego dzieła.Pozdrawiam.

szczera- 20 01 2008
Jak się nie mylę to Pani skrytykowała ogród na którym są figurki,ale bedę szczera tamten ogród podobał mi się bardziej u Pani raczej prostota.Pozdrawiam

Gosia P.- 24 01 2008
To nie tupet kochanie tylko wyrażenie własnego zdania , jak już pisałam każdy ma inny gust i upodobania . Ja się nie obrażam o to że podsumowałaś mój ogród jako " sama prostota " , wręcz przeciwnie o taki właśnie efekt mi chodziło - prosto zwyczajnie , troszkę po wiejsku - tak więc dziękuję za komplement . I na przyszłość nie irytuj się z tak błahych powodów jak różnica zdań czy upodobań , życie jest zbyt krótkie i samo w sobie ciężkie więc po co je jeszcze komplikować bzdurami .

waldi- 25 10 2008
…..to nie ukrywałaby się pod kretyńskim pseudonimem. Takich debilnych komentarzy nie bierz proszę pod uwagę, szkoda słów. Powtórzę raz jeszcze twój ogród jest extra to moje ulubione klimaty tak trzymaj. Pozdrawiam!!!!!!!!

Tenia- 30 11 2008
Bardzo mi się Twój ogród podoba, uwielbiam prostotę, wiejskie klimat i przede wszystkim ogród własnoręcznie zrobiony.


© 2024 SuperOgród
-