Ogród Miskanta


okolice Opola Lubelskiego cisza i spokój śpiew słowika w ciche wieczory i takie tam :):)

Miskant , 28 05 2006Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

Ogród Miskanta

effka- 30 05 2006
Bardzo mi się podoba Twój ogród, chętnie spędziłabym tam urlop.

aminokwas- 31 05 2006
Ja nie tylko mógłbym tam spędzić urlop, ale i zamieszkac na stałe.

Miskant- 05 06 2006
Opole lubelskie to nie koniec świata mój nr tel 693725290

Kolo- 20 06 2006
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=84058

Adam- 25 06 2006
Duża sprawa , ogród z wielkim rozmachem to cieszy , zycze wytrałosci tak trzymać.

marta- 25 07 2006
no no no

Miskant- 29 07 2006
właśnie próbuje zrobić namiastkę ogrodu japońskiego kurcze mam tyle poysłów tylko :):) który wybraqć???

Dota z Lublina- 28 09 2006
No no ładny kawałek ziemi no i ta woda - rewelacja, zagopspodarowanie takiego obszaru w detalach to sporo pracy i na dodatek jak kończysz w jednym miejscu to w innym możesz zaczynać od początku ;-) Gratuluję i powodzenia ;-)

koleżanka- 20 10 2006
Ja nie rozumiem czym wy się tak podniecacie,zwykły kawałek ogródka i to jeszcze ciągle jeden wątek tylko z róznych perspektyw pstrykane foto.Jak dla mnie to mało ciekawy. Sa tu ładniejsze.

koleżka- 30 10 2006
cóż koleżanko niesądze abyś rozumiała wogóle idee ogrodu dla ciebie pewnie to coś stałego jak wyłączony telewizor jednak ogród ma swoje oblicza tak jak piękna kobieta ale ten temat jest ci zapewne obcy:):) ja swoją żone uwielbiam fotografować o różnych porach dnia roku tak samo jak ogród ten człowiek on w tym znajduje nowe piękno za kazdym razem zresztą ja tez a czy twój facet robi ci zdjęcie jedno na 10 lat ??jak tak no to cóz współczuć koleżanko hihi miłego dnia

koleżanka- 15 11 2006
No cóż, widze,że nie można tutaj wyrazić nawet swojej opinii jeśli jest ona choć trochę uszczypliwa.Każdy chyba ma prawo do oceniania - tak ?? i włąsnie moje zdanie na temat tego ogrodu jest takie,że co prawda jest on wielki, ma sporo możliwosci ale brakuje w nim drzew, bylin, traw wokół stawu, kącika wypoczynkowego itd. nie czuję tu klimatu ogrodu.poprostu kawał ziemi i jeden świerk przed domem który robi jako takie wrażenie. Być może pracujesz nad tym żeby stworzyć tam raj ale narazie nie widzę w nim nic poza kawałkiem gruntu . A ogrody japońskie to nie tylko biały żwirek ale także bonsai i funkie.... POlskie ogrody też mogą być dumą ich właścicieli- nie tylko japońskie.snoby lubia coś takiego. Widziałąm zwykłe ogródki działkowe i zachwycały naprawdę wielkim wkładem swojego serducha.A to liczy się najbardziej. Szacuneczek.k.

waldi- 10 12 2006
dużo kamienia,dużo betonu,dużo zdjęć jedynie wrarzeń mało tyko stawu pozazdrościć

Pati- 06 03 2007
zdecydowanie za dużo kamieni , wyzbierałeś chyba wszystkie otoczaki w okolicy.

Halina- 29 04 2007
woda cudna,ale ten ogród japoński to jakieś nieporozumienie-duuuuużo betonu i w nim parę kamieni . Nie o to chodzi w tych ogrodach . Jak chcesz taki stworzyć ,to najpierw o nim poczytaj.Powodzenia i miłej pracy

Krystyna- 14 12 2007
Szkoda, że tak dużo kamienia. W mieście żyjemy zamknięci w betonie i zawsze uważałam, że ogród jest po to, żeby od tej sztuczności odpocząć i pobiegać boso po prawdziwej trawie. Podziwiam Pana wysiłek i chęć stworzenia czegoś ładnego. Może, gdy ogród się rozrośnie i rośliny częściowo przykryją kamienie, będzie ciekawiej i bardziej przytulnie. Życzę powodzenia

Maja- 03 06 2008
Oglądając tem ogród widac dużo pracy,ale zarazem jest jakoś sztucznie. Zastanawiam się czy pasuje to do całego otoczenia.

małosilna- 10 08 2008
Kamienie, kamyki i kamyczki - to nie ogród - to kamieniołom. Dużo musieliście się napracować, aby tak spaskudzić ogród. Przepraszam za szczerość.

Janusz- 11 08 2008
Podpisuję się pod ostatnim komentarzem. Stanowczo Pan przesadził z tymi kamieniami. Chyba nie te pomysły Pan zrealizował,bo niczym nie przypomina to ogrodu japońskiego.

Ania- 12 08 2008
Miskant wyrzuć połowę tych kamiennych budowli ,murków oporowych ,zbierz polowę żwiru,zasiej trawę i będzie pięknie. Twój ogród ma duszę jest piękny ze swoją roślinnością ale te ....kamienie nie mogę do końca tego obejrzeć.Posłuchaj starej ogrodniczki ,która ma ogród i czuje jego klimat


© 2024 SuperOgród
-