Warszawa. Dzień Bardzo Dobry:-) Ogród, który przedstawiam istniał na terenie AWF Warszawa. Bawiłam się w nim osiem lat. Prace na nim musiałam zacząć od "odgrobowcowania" bo istniały na nim po poprzednim właścicielu tylko ocementowane grządki. Wyglądało to jak grobowce na cmentarzu.:-) Tamtejsze inne znajdujące się na terenie AWF ogrody to ogrody dzikie, jednak ich fascynaci ciągle walczą o to by Władze Uczelni ich nie zlikwidowały. Moim ogrodem bawiłam się tam osiem lat. Przedstawione przeze mnie zdjęcia są już tylko wspomnieniem po nim. Przenoszę go aktualnie w okolice podwarszawskie. Ten następny staram się skomponować w podobnym stylu, ale mimo uroku starego, nieco inaczej.

Elżbieta , 12 02 2007

ania 80- 14 02 2007
super ladny ogrod troszeczke jeszcze dopracowac i bedzie ok pozdrawiam

Elżbieta- 14 02 2007
Te zdjęcia to jego archiwum. Nie ma już muru, wiele roślin też już przewiozłam. Kiedyś planowałam go dopracować, ale teraz zakładam nowy. I chyba dobrze, bo tamte ogrody AWF wcześniej czy później będą zlikwidowane. Ma w tym miejscu powstać Centrum Konferencyjne lub biblioteka. W nowym mur już jest prawie na ukończeniu. W nowym stoi już altanopergola i skrzynia na narzędzia. Jest wykopana studnia głębinowa. Kiedyś ten nowy ogród Wam też pokażę.

aminokwas- 17 02 2007
Sporo zdjęć, czekamy na zdjęcia w nowego placu boju :)

Maja i Janusz- 20 02 2007
Życzymy powodzenia i wytrwałości... Musisz mieć wiele hartu...

poganin2- 24 07 2007
Jak wyzej

Janusz- 28 11 2007
Elu z tych kilku zdjęć można wywnioskować, że ogród Twój sprawia wrażenie przytulnego i zadbanego. Reszta zdjęć to katalog ozdobnych roślin. Pokaż więcej zakątków swojego ogrod a napewno wzbudzi większe zainteresowanie.

elzbieta_s- 31 12 2007
Ten ogród już nie istnieje. Co się dało... przewiozłam do drugiego/nowego. Tej wiosny zdaję Zarządowi ten ogród. Zostało mi po nim jednak te troszkę zdjęć wykonanych jeszcze zenitem i wspomnienia... :-) EL


© 2021 SuperOgród