Ogrody prywatne


Ogród Teresy S.

Mazowsze. Swój ogród założyłam w 2002 r. Jest dość spory i wymaga dużo pracy. Wszystko w nim zrobiłam wraz z mamą. Jego pielęgnacja jest moja pasja.

6 2

Teresa S. - 16 11 2008

Ogród Teresy S.
Ogród Ewa81

Rokutów / wlkp Rokutów, wieś w wielkopolsce. Historia mojego ogrodu zaczęła się od wbudowania oczka wodnego u podnóży starego, okazałego bukszpanu, pamiątce po babci. Później wszystko szło już jak z płatka...Jestem osobą młodą mam 27 lat, wszystkie prace w ogrodzie wykonuję samaodzielnie - nie brakuje mnie nowych pomysłów i inspiracji. , Kontakt z przyrodą daje mnie największa radość!!gdyż :,,przyroda zawsze jest piękna nawet we łzach".

1 3

Ewa81 - 16 11 2008

Ogród Ewa81
Ogród Krystyny W.

pod Poznaniem. Nasz ogród jest położony na działce 800 m. Był bardzo zaniedbany; musieliśmu rozebrać stare zabudowania gospodarcze, ale pozostawliliśmy tylne ściany, które obsadzone bluszczem trójklapowym i pięciopalczastym, wyglądają już przepięknie. Ogród ma charakter naturalny, prawie żadnych regularnych grządek, ale tworzymy co kawałek zakątki obsadzone takimi roślinami i kwiatami, które kojarzą nam się z babci wiejskim ogródkiem.

39 13

Krystyna W. - 02 11 2008

Ogród Krystyny W.
Ogród Zosi i Andrzeja

Tarnobrzeg. Ogród jest 4-arową działką typowo rekreacyjną z malutką rabatą warzywną.Posiadamy ją dopiero 3 lata i ciągle udoskonalamy.Mieści się na terenach typowego ROD-u

16 6

Zosia i Andrzej - 31 10 2008

Ogród Zosi i Andrzeja
Ogród Danuty

Mazury. Mój ogród ,to dopiero początki,ale myślę,że przed nim przyszłosć,o którą zadbam. Pozdrawiam.

21 2

Danuta Wypych - 29 10 2008

Ogród Danuty
Ogród Violi

Mój ogród istnieje już kilka lat.Niestety ostatnio trochę go zaniedbałam.W tym roku postanowiłam jednak wziąć się do roboty.Niestety mój zapał ostudził kret grasujący w ogrodzie.Kiedy codziennie rano widzę te kopce wyrastające jak grzyby po deszczu to wszystkie chęci ulatują gdzieś daleko.Może ktoś ma jakiś sposób żeby się pozbyć tego niechcianego intruza.Pozdrawiam wszystkich gorąco i z niecierpliwością czekam na jakieś rady.

4 4

Viola z Podlasia - 02 09 2008

Ogród Violi
Ogród Grażyny

Radlin. Ogród ten jest dziełem moim i męża,razem , wszystko robimy sami, altanka jest również pomysłem męża który sam ją zbudował.Część kwiatów kupiłam ale zdecydowaną większość dostałam jako maleńkie szczepki od znajomych.Mam już zdjęcia na tej stronce, te są potwierdzeniem że ogród się zmienia.

36 3

Grażyna Kmieciak - 05 08 2008

Ogród Grażyny
Ogród Małgośki

Okolice Bydgoszczy. Mój ogród powstał kilkanaście lat temu i ciągle się zmienia. Jest niewielki, ale pracy w nim sporo. Jednak pielęgnacja roślin to moja wielka pasja, która sprawia mi wiele radości i przyjemności.

13 14

Małgośka - 05 08 2008

Ogród Małgośki
Ogród Ewap

Śląsk. Moj ogród nie jest duży, wszystko wykonałam sama, ciagle coś zmieniam, przesadzam, to moja pasja.

10 2

Ewap - 22 07 2008

Ogród Ewap
Ogród Ewy Patrycji

woj.lubuskie. Ogród tworzy się od jakichś dwóch lat i jest częścią gospodarstwa rolnego.Chętnie przyjmę rady i uwagi, które pomogą mi w tworzeniu tego ogrodu. Powierzchnię do zagospodarowania mam ogromną, a środki na to raczej skromne.

7 6

Ewa Patrycja - 15 07 2008

Ogród Ewy Patrycji
© 2023 SuperOgród