Ogród Grażyny

Poznań. Mój ogród ma ok. 500 m. kw. Jest to ogród rekreacyjny z moim ulubionym malutkim skalniaczkiem. Oprócz niego jest wiele innych roślin iglastych i kwiatów ozdobnych.

4 11

Grażyna - 19 09 2006


Ogród Marka

Biały Bór. Mój ogród nie jest duży ma ok. 120 m2 i jest w całości zaprojektowany i wykonany przeze mnie. W nim i oko się cieszy i dusza raduje. Pozdrawiam.

9 35

Marek - 20 08 2006


Ogród Michała

Chrzanów. Interesuje sie juz kilka lat ogrodnictwem, jednak nasililo sie to w tamtym roku. Lubie poeksperymentowac, ale jednoczesnie mysle o zalozeniu wlasnej dzialalnosci zwiazanej z projektowaniem i wykonywaniem projektów ogrodów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Teraz jednak chcialbym przeczytac Wasze opinie na temat prezentowanego przeze mnie ogrodu. Mile widziane wszelkie za i przeciw. Pozdrawiam michal-chrzanow Ps. jak tylko będę miał możliwość zrobienia nowych zdjęć to wystawie je na pewno i dokładnie opisze co posadziłem.

3 7

Michał-Chrzanów - 11 08 2006


Ogród Moniki

Gdynia nad jeziorem kamień. Witam,mój ogród to poprostu działka nad jeziorem na której z początku oprócz chwastów nic nie było.Rośliny mają zaledwie 2-3 lata cały czas są dosadzane robimy to razem z moją teściową .Wybranie odpowiednich sadzonek jest trudne ze względu na glebę i panujące tam temperatury, mam nadzieję że za kilka lat będzie okazalszy.

6 6

Monika - 07 08 2006


Ogród K@A

Zachodniopomorskie. Ciagle jest jeszcze tworzony... Pozdrowienia dla wszystkich oglądających.

20 22

K@A - 04 08 2006


Ogród Małgorzaty

Oleśnica. Nasz ogród jest dopiero na etapie zakładania, większosc roślin było sadzonych w obecnym sezonie.Stare są tylko 4 drzewa śliwek i 2 jabłonki. Po trochu kupuję rośliny,drzewa i dosadzam.Pomimo iż jest jeszcze bardzo ubogi to i tak jesteśmy z niego bardzo dumni - kochamy go.:)Mieszka w nim Nuka-owczarek z Zakopanego jej syn Borys i mała Tinka oraz całe rodziny wróbli, koników polnych .

43 16

Małgorzata - 28 07 2006


Ogród Krystyny II

Witam:) Załączam zdjecia mojego ogrodka Cudowna strona mozna duzo odnalezc pomyslow do zrealizowania na swojej dzialce:) Gratuluje :) Pozdrawiam serdecznie Krysza

6 3

Krystyna - 20 07 2006


Ogród Żanety i Sławka

Zagórze k.Częstochowy. Nasz ogród na działce za miastem tworzymy od kilku lat. Niestety mamy zbyt mało wolnego czasu, aby szybciej zrealizować wszystkie nasze plany. Już teraz jednak z satysfakcją spoglądamy na to co udało nam się zrobić.

10 5

Żaneta i Sławek - 17 07 2006


Ogród Marzeny

Na zachód od Polski. Moj ogrodek jest naprawde maly, ale daje mi duzo satysfakcji uprawianie jego. Gdy wspomne czasy,gdy zobaczylam go 1-szy raz (trawa do kolan,dzikie drzewka akacji,gruz-zgroza),wowczas zdaje sobie sprawe ile kosztowalo mnie pracy,doprowadzenie go do stanu w jakim jest teraz.W tej chwili rosna drzewa magnolji,roze,rozne krzewy i kwiaty jednoroczne.Mam staw(w tym roku planowana renowacja)z rybkami.Szkoda,ze jego urok zakryty jest siadka,ale po kilku wizytach czapli(wyjedzone wszystkie rybki,dziury w folji)jest to konieczne.Po za roslinkami znajduja sie rozne dekoracje.Jest to mozliwe dzieki bujnosci roslin,dzieki ktorym mam rozne osobne"kaciki".Kolo buddy robie teraz malutkie oczko z kaskada,z ktorej woda ma tylko delikatnie kapac z kamieni.Sprawia mi ogromna radosc uprawianie mojej öazy spokoju",choc nie poswiecamtyle czasu,ile by trzeba,poniewaz musze dzielic go miedzy inne zainteresowania(taniec,uprawianie sportu,psy).Komentarze mile widziane.

38 25

Marzena - 08 07 2006


Ogród Tajgi

Szczecin. Mój ogród jest ogrodem naturalnym, rośliny rosną sobie same jak chcą. Niewiele ingeruję w rośliność, oczywiście poza koszeniem trawy. W tym roku jest bardzo sucho, kwiaty słabo rosną. Bardzo lubię spędzać czas w moim ogródku i przyglądać sie kwiatom, słuchać szumu wody w oczku. Pozdrowienia dla wszystkich oglądających.

1 7

Tajga - 06 07 2006


© 2021 SuperOgród
Realizacja: Trzy Księżyce